Klubová výstava Dolní Bojanovice 2013

vytisknout

Vánoční klubová výstava fotografii v Dolních Bojanovicích
Kdy : 8.12.2013-15.12.2013
Kde : Městské kulturní středisko Dolní Bojanovice, DOLNÍ BOJANOVICE
GPS : 48°51'33.246"N, 17°1'43.232"E
Vernisáž : 8.12.2013 v 15:00 hod. v místě konání výstavy.

 celý článek

Dostali jsme pozvání od fotoklubu v Dolních Bojanovicích, abychom zopakovali výstavu v Křížové chodbě i v Dolních Bojanovicích. Tuto pozvánku jsme přijali s tím, že bychom udělali jako součást výstavy klubové posezení před Vánocemi ve sklepě. Máme zamluvených 15 míst na spaní, takže přihlášky u Jirky SLÁMY.


Tak jsme nainstalovali klubovou výstavu v Dolních Bojanovicích v místním kulturním domě. Musíme říct, že organizace byla perfektní, včetně pomoci místních členu fotografického kroužku. Po příjezdu už byly nachystané panely v počtu přesně potřebném pro náš soubor fotografií z Křížové chodby. Vše proběhlo rychle, takže jsme mohli i chvíli posedět po instalaci a popovídat si s členy místního fotoklubu. Okoštovali jsme cukroví a víno, Ti co neřídili. Po 18:00 hod jsme se vydali k domovu s tím, že se sejdeme v neděli 8.12.2013 kolem 15:00 hod na vernisáži snad v hojnějším počtu.

V neděli jsem se sešli v Dolních Bojannovicíh v sestavě : Slámovi, Špačkovi, Bohoušek Kocina, Jarda Švec, Jirka Vašíček a já. Vernisáž byla perfektně organizovaná, Vystoupil mužský sbor Vox Vini z Dolních Bojanovic, prohlédli jsme si fotografie Jaroslava Skopčíka, fotografie MgA. Vladimíra Židlického a dřevořezby Ludmily Tláskalové. Proběhl křest knihy Lidé, kroje, tradice p. MgA. Vladimíra Židlického. Vše bylo moc pěkné. Po skončení vernisáže jsme ještě chvíli poseděli v místní hospodě a potom kolem 18:00 hod jsme se rozjeli domů.

Závěrem bych chtěl poděkovat Jirkovi Slámovi a Jirkovi Vašíčkovi za pomoc z instalací výstavy.

Určitě nesmím zapomenout poděkovat p. Kocinovi za účast na vernisáží. Jako vždy byl ozdobou, stejně jako jeho fotografie. Strašně si toho vážíme, že přijel. Musíme poděkovat Jardovi Švecovi za dopravu p. Kociny.

Pozvánka je zde :

Pozvanka_Dolni_Bojanovice_1Pozvanka_Dolni_Bojanovice_2

Fotografie z vernisáže Jirky VAŠÍČKA a Jardy ŠVECE jsou v galeriícjh níže.