Klubová výstava Kroměříž 2012

Klubová výstava fotografií v Kroměříži. celý článek

Název výstavy : Klubová výstava fotografií

Kdy : 6.10.2012-1.12.2012

Kde : Fotogalerie Scéna, Tovačovského 26/28, KROMĚŘÍŽ

Vystavují: Filemon Boris, Hamža Viktor, Hurbánek Ivan, Hynek Michal, Ilčák Drahoš, Kocmanová Jindřiška, Kolovrátník Alexandr, Kouřil Jan, Kudláček Petr, Lýsková Eliška, Mikulák Petr, Pokorný Michal, Pospíšil Tomáš, Sláma Jiří, Slámová Šárka, Straka Jan, Špaček Pavel, Válka Jan

Lékař, dělník, soudce, úředník, podnikatel – to jsou jen namátkou profese členek a členů Klubu moravských fotografů Brno, kteří zavítají s výstavou fotografií do Kroměříže.

Tvorba jednotlivců tohoto volného sdružení je opravdu různorodá – dokumentární fotografie zde bude sousedit s abstrakcí, černobílý i barevný akt s makrofotografií, portrét s krajinou atd. Povrchní návštěvník by mohl prohlásit, že výstava je nejednotná a bez vůdčí myšlenky. Ale není tomu tak. Výstava je sjednocena společným úsilím po zachycení krásna, touhou vymanit se z bláznivého kolotoče všedního dne, útokem masmédií a reklam, snahou zprostředkovat a předat návštěvníkovi neopakovatelné situace a prožitky.

Volné sdružení fotografů se na takovýchto výstavách prezentuje déle než 15 let a jádro více než čtyřiceti členného kolektivu tvoří jak nositelé mezinárodních ocenění, tak i začínající autoři.

Pozvánka :
Pozvánka_KMFB_WEB_nas.jpg