Výjezd 9.8.2014 Pálava

autor: Alexandr Kolovratníkvytisknout

Kam : Pálava
Kdy : 17.8.2014
Ubytování : Bez ubytování. Jednodenní!
 celý článek

Termín : 9.8.2014 mezi 15:00-16:00 hod odjezd z Brna

Lokalita : Pálava

Organizuje : Alexandr KOLOVRATNÍK a Drahoš ILČÁK

Vzhledem k předpovědi, že mají být bouřky a že jsme ještě letos nikde nebyli, tak jsme se rozhodli s Drahošem, že zorganizujeme rychlovýjezd pro naše rychlé členy.

Jako lokalitu jsme vybrali Pálavu, protože pokud jsou těžký bouřkový mraky, tak bud ze Stolovky nebo ze Sirotčího a nebo z Děviček jsou nádherný pohledy a odtud se celkem pěkně v létě fotí západy. V případě krajní nouze se dá sjet do Mikulova a vylézt na Sv. Kopeček odtud se dá pěkně fotit také a poslední možnost je židovský hřbitov, který je nádherný a minimálně Drahoš si to tam užije. No a kdyby vše selhalo, tak aspoň pokecáme a chvilku se společně uvidíme. Můžeme dát kafe v Mikulově, do kafe Fara to nemá smysl v létě zkoušet!!!

Zatím přihlášeni :

  • Alexandr KOLOVRATNÍK
  • Drahoš ILČÁK
  • Jiří VAŠÍČEK
  • Pavel ŠPAČEK

Mám 1 místo volné v autě, jinak samozřejmě kdo může jet autem a někoho vzít, tak se hlašte, ať to můžu nějak dát organizačně dohromady. Možnost se potkat i na parkovišti na konci Klentnice směr Mikulov.

Kontaktovat můžete mně na mailu : sasa@kolovratnik.eu


Tak jsme byli v sobotu na Pálavě a bylo tam moc fajn. Krásný počasí, sice moc bouřkovejch mraků nebylo, ale zase tam nelítaly stromy a střechy jako v Brně. Pokecali jsme a něco pofotili. Sice to nebyl žádný světelný výbuch, ale občas to zasvítilo mezi mraky. Hlavně jsme byli venku, což byl účel a ten to splnilo.